Cautam colf pentru o familie in Koblenz (Germania)

Agentia Gastrojob

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agenzia Gastrojob selectioneaza colf pentru oferta de lucru in Germania.

CERINTE

CERINTE:
• Seriozitate si responsabilitate din partea candidatei;
• Cunostinte de limba germana la nivel comunicativ;
• Experienta in domeniu.

BENEFICII OFERITE

BONUSURI:
• Cazare si masa asigurata;
• Salariu 1000 € net pe luna;
• Loc de munca pe termen indeterminat
Pentru mai multe informatii despre oferta de lucru ne puteti contacta pe numarul de telefon 00496187906330 sau 00491726155120 (Whatsapp)
Sau puteti trimite CV-ul in limba romana sau germana pe adresa de email:
info@gastrojob-europe.de

Din 2002, Agenția GastroJob este un punct de referință pentru firme și persoanele în cautarea unui loc de muncă.
Oferim un serviciu de mediere privat, sigur, modern și inovator.
Suntem specializați în selectarea de personal în domeniul hotelier - gastronomic
Obiectivul nostru este acela de a stabili, eficient și eficace, punctele de legătură dintre client/lucrător și cerințele partenerilor care colaborează cu noi.
Satisfacem pe deplin cerințele partenerilor noștri, oferindu-le soluții economice simple și rapide.
Agenția GastroJob va fi punctul dumneavoastră de referință la 360° în căutarea noului dumneavoastră loc de muncă în strainătate.