Cautam camerista/ajutor de bucatar pentru Germania

Abroad Jobs & Trading

Job expirat

RESPONSABILITATI

Un angajator din landul Nordrhein-Westfalen este in cautare de o doamna, care sa lucreze ca ajutor de bucatar si camerista.
Activitatea se desfasoara intr-un ambient placut si conditii avantajoase.

Se ofera un salariu motivant si exista posibilitatea colaborarii cu firma angajatoare pe o perioada indelungata.

Oferta completa va fi prezentata candidatului in cadrul unui interviu pe skype, dupa primirea unui CV recent din partea candidatului.

Contractul de munca se semneaza inca din Romania si este tradus si in limba romana.
Candidatul poate sustine un interviu direct cu angajatorul, inainte de a semna contractul de munca.

Nu percepem onorarii de mediere in avans!
Suntem interesati doar de candidati seriosi si motivati!

CERINTE

- experienta in domeniu;
- cunostinte de limba germana, cel putin la nivel de incepator;
- amabilitate, flexibilitate si adaptabilitate;
- disponibilitate de a lucra ore suplimentare in caz de necesitate.

Suntem o agentie de plasarea foartei de munca in strainatate. Detinem peste 5 ani experienta in domeniul plasarii fortei de munca. Putem sa plasam cu succes muncitori calificati si necalificati, in Germania, Austia si Elvetia.

Nu percepem tarife pentru dosar sau procesarea datelor, iar tariful de mediere se retine din salariu !