Casier Burger King Germania

Europakraft Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea Europakraft Jobs recruteaza casieri pentru o companie cu renume international. Locul de munca este zona Bayern din Republica Federala Germania. Se cauta personal pe termen lung pentru dezvoltarea unei cariere in domeniul fast-food cu posibilitati de promovare.

CERINTE

Cerinte:
- cunostinte de limba germana la nivel conversational
- aspect ingrijit, prezentare amabila fata de clientii companiei
- persoana motivata, cu dorinte de dezvoltarea carierei in cadrul companiei
- persoana energica cu spirit tanar
- CV suplimentat de o poza personala a aplicantului
Limbă străină: Germană: Mediu;
Alte informații:
Nu percepem comision de intermediere.
Cautam personal care doreste sa lucreze pe teritoriul Germaniei pe un termen prelungit (minim 12 luni)

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- 8,51 Eur / Ora
- cazare, masa, asigurare, drept la sistemul german de pensii si alocatii
- angajare pe o perioada nedeterminata in Germania
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul fast-food
- consultanta la obtinerea beneficiilor din partea statului german.
Poziții: 10
Meserie: Casier
Țara: Germania
Departament: Restaurant/Catering
Beneficii: Cazare; Masa; Asigurare;
Salariu:1500 EUR
Fără comision

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal pentru munca in strainatate.