Cameriste/Housekeepers – Germania -

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cameriste/Housekeepers
– Germania -

Nr. poziții vacanțe: 4
Descrierea jobului
Brains Consulting recruteaza urgent cameriste/housekeepers pentru un hotel din Germania, parte a unui cunoscut lanț de hoteluri din Germania. Hotelul este de 3 stele.
Date despre locatie: Germania
Stat North Rhine-Westphalia
District Wesel
Hotelul este amplasat într-un oraș cu aproximativ 200.000 locuitori.
Hotelul are 126 camere și 3 apartamente.

CERINTE

RESPONSABILITATI:
- Sa asigure curetenia in camere, holuri si alte incaperi, manual sau folosind echipamentul de curatenie:
- Sa asigure curetenia si dezinfectarea bailor;
- Sa schimbe asternuturile in camere;
- Sa schimbe sapunurile, sampoanele, gelurile de dus, prosoapele, precum si alte produse necesare;

CERINTE:
- Pot aplica atat femei cat si barbati. Deasemenea, pot aplica și cupluri.
- trebuie sa cunoască limba engleza la nivel conversational (candidatii vor fi programati la interviuri pentru testarea nivelului de limba engleza!). Limba germana reprezintă un avantaj.
- experienta in domeniu, minim 1 an.
- Trebuie sa fie clinic sanatos;
- Persoana sociabila, rabdatoare, adaptabila, amabila;

BENEFICII OFERITE

OFERTA:
SALARIU: 1759 Eur brut/luna
- Contract de munca – FULL TIME
- Se efectueaza maximum 199 ore/luna, conform legislatiei germane.
- se lucreaza si sambata si duminica, prin rotatie, in functie de programul / graficul stabilit cu o saptamana inainte cu managerul de hotel.
CAZAREA – este platita de angajat și este de 100 EUR/luna. Cazarea este asigurata într-o casa situata lângă hotel, proprietatea hotelului.
Masa de pranz este oferita GRATUIT de catre angajator.
Uniforma – este asigurata de catre angajator gratuit.
Training: se ofera un TRAINING initial
TRANSPORT: Transportul Romania – Germania si transportul local este suportat de catre candidat / angajat.
FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!
Urmariti ofertele noastre si pe pagina de Facebook: Brains Consulting

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.