Camerista Germania- fara costuri

Job Services H&R

Job expirat

RESPONSABILITATI

-sa curete camerele, holurile si alte incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie;
-sa curete si sa dezinfecteze baile;
-sa schimbe asternuturile in camere;
-sa schimbe sapunuri, sampoane, geluri de dus, prosoape, precum si alte produse necesare;
-sa furnizeze mancare si bauturi incluse in serviciile hotelului;
-sa faca alte eventuale servicii oferite de hotel oaspetilor.
Se accepta doar personae de gen feminin cu varsta cuprinsa intre 18-45 ani vorbitoare de limba germana/ engleza.
Salarizarea: 8,50 euro/ora, minim ore lucrate: 30 h/saptamana
Cazarea se asigura contra cost

CERINTE

limba germana nivel conversational
experienta in domeniu

Firma acreditata si autorizata de ITM in vederea selectiei si plasarii de forta de munca in tara si strainatate, asigura partenerilor si clientilor acesteia servicii profesioniste de consultanta in domeniul resurselor umane si nu numai.