Căutam soferi profesioniști pentru Germania

Pfeil Transporte

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutam soferi profesioniști pentru Germania. Flota Euro 6. Se conduce respectand regulile de conducere/repaus, aprox. 10.000 km/luna.

Va rugam trimiteti CV-urile la adresa de email: pfeil-transporte@gmx.de

Pentru alte informații:
Claudiu Manu
Fix: +4971112270176
Mobil: +491732063109 (Whatsapp)

CERINTE

Conditii obligatorii:

- experienta minima 1 an pe comunitatea EU si 2 ani in general pt. categoria C+E
- aviz psihologic si analize medicale + siguranta circulatiei valabile minim 6 luni
- card tahografic digital si atestate minim 6 luni valabile.

Constituie avantaj cunoștințele de limba germana.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:

- 2 luni de activitate, 2 saptamani de repaus
- salar de încadrare 1500 RON
- diurna zilnica fixa (60€/zi calendaristică pe perioada detașării)
- telefon de serviciu cu Internet in roaming
- se asigura transport gratuit de la/pana la preluarea camionului

Pfeil Transporte cu domeniu principal de activitate transportul rutier de marfuri isi desfasoara activitatea in Germania.