Bucatari - nave de croaziera fluviale

WORKONSEA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Work on Sea recruteaza candidati pentru nave de croaziera fluviale, pentru urmatoarele functii:
- Sous Chef
- Chef de Partie
- Demi Chef de Partie
- Junior Cook
Oferta salariala: cuprinsa intre 900 si 1700 Euro/ luna + tips.
Durata contractului: mai-noiembrie (vacanta 2 saptamani - dupa 3 luni de munca)
Transportul: asigurat de catre companie pana la nava
Cazarea si mancarea: asigurate la bordul navelor

CERINTE

- experienta anterioara pe post (minim 3 ani) in hoteluri sau restaurante de 4-5*****
- experienta pe nave de croaziera reprezinta un avantaj
- nivel mediu - limba engleza
- varsta: 24-45 de ani
- detinerea pasaportului (se poate procura dupa acceptarea candidatului de catre angajator)
- vizita medicala pentru personal auxiliar (se poate procura dupa acceptarea candidatului de catre angajator)

BENEFICII OFERITE

Transport: dus-intors decontat de catre angajator.

Agentie de crewing specializata in recrutarea de personal navigant atat pentru nave maritime cat si fluviale dar nu in ultimul rand platforme off-shore, AHTS-uri, river-passenger, etc.