Brutar pentru Germania

Agentia Gastrojob

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agenzia Gastrojob cauta un brutar in zona Frankfurt.

CERINTE

Sunt necesare: cunostinta de limba germana la nivel conversational, disponibilitatea imediata cu permis de conducere si propriu automobil, seriozitate din partea candidatilor si experienta in domeniu. Orari de munca: 8 ore pe zi.

BENEFICII OFERITE

Bonusuri: cazare asigurata plus 200 € disponibili petru masa.
Salariu: 1000 € net pe luna.

Din 2002, Agenția GastroJob este un punct de referință pentru firme și persoanele în cautarea unui loc de muncă.
Oferim un serviciu de mediere privat, sigur, modern și inovator.
Suntem specializați în selectarea de personal în domeniul hotelier - gastronomic
Obiectivul nostru este acela de a stabili, eficient și eficace, punctele de legătură dintre client/lucrător și cerințele partenerilor care colaborează cu noi.
Satisfacem pe deplin cerințele partenerilor noștri, oferindu-le soluții economice simple și rapide.
Agenția GastroJob va fi punctul dumneavoastră de referință la 360° în căutarea noului dumneavoastră loc de muncă în strainătate.