Betonist vorbitor de limba germana in Bad Saulgau

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Betonist
Tara : Germania

harta_politica_Germania
Locatie : Bad Saulgau

Pozitii disponibile: 6
Locul de munca: Companie privata
Salariu : In prima luna 11 Euro brut pe ora

Din luna a doua 12 Euro brut pe ora
Ce ofera Angajatorul :

Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire,
Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana,
Asigurari sociale,
Asigurari medicale,
Cazare : asigurata de angajator,
Costul transportului este suportat de candidat,
Ore suplimentare ,
Concediu platit,

CERINTE

Conditii de recrutare:

Diploma de calificare
Experienta in utilizarea betonului
Capabil sa citeasca desene
Cunostinte de limba germana la nivel mediu

Ce trebuie sa faceti???
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba germana completat, si o poza cu dvs.

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.