Bărbaţi în agricultură/domeniul forestier în Germania! Contract legal!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutăm muncitori (bărbați) interesați de un contract de muncă pe sezon, cu experiență în agricultură și domeniul forestier.
Zero comision la plecare!

*Nu impunem transport! Plecările se fac pe cont propriu!

Se oferă:
- contract de muncă legal direct cu angajator german;
- salarizare: 8,60 € brut/oră
(Se lucrează de luni până sâmbătă între 8-10 ore, dar există posibilitatea de efectuare a orelor suplimentare în funcție de necesitățile angajatorului);
- cazare asigurată contra-cost (250€/lună);
- asigurare medicală.

CERINTE

Cerințe:
- limba germană nivel începător spre mediu (A2);
- permis conducere cat. B
- experiență în a lucra cu drujba (+ calificare de drujbist);
- disponibilitate imediată pentru plecare!

BENEFICII OFERITE

Puteţi trimite CV-urile dumneavoastră direct pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com
Cei interesați ne pot contacta la unul din nr de telefon:
0754059286 sau 0753335155.

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.