Bărbaţi şi femei în producţia pieselor din plastic pentru radiouri în Germania, fără comision

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doar în această săptămână 10 locuri disponibile pentru bărbaţi/femei sau cupluri !!! FĂRĂ COMISION !!!

CERINŢĂ PRINCIPALĂ: cunoaşterea limbii germane la nivel mediu conversaţional (B1).
Se lucrează în fabrică la montajul pieselor din plastic pentru radiouri de maşini.
Se oferă: contracte nedeterminate cu drepturi depline în Germania şi salarii cuprinse între 9,23 - 11,53 Euro brut/oră.
Disponibilitatea de plecare cu maşina proprie reprezintă un mare avantaj!

Apelează cu încredere 0754 059 286 sau 0749 044 785 şi alege să faci parte dintr-un colectiv german!

CERINTE

- limba germană nivel mediu conversaţional
- flexibilitate
- indemanare
- disponibilitate de plecare cu maşina proprie (constituie avantaj personal)

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.