Bărbaţi/Femei sau cupluri la fabrici de necalificaţi, în zona Baden-Wurttemberg a Germaniei! Fără comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutăm Bărbaţi/Femei sau cupluri pentru fabrici de necalificaţi, în zona Baden-Wurttemberg a Germaniei!

FĂRĂ TAXE DE MEDIERE! COMISION ZERO!
Limba germană nivel mediu conversaţional - cerinţă obligatorie!
Se face interviu telefonic direct cu angajatorul german!
Se lucrează în fabrică pe 2 sau 3 schimburi, la introducerea pieselor şi componentelor în maşinării!
Salarizare: 9,23 Euro brut/oră + 12 Euro net diurnă/zi lucrătoare!
Contract de muncă nedeterminat direct cu firma germană angajatoare!
Drepturi depline în Germania, inclusiv alocaţie pentru copii minori/studenţi!
Cazare asigurată contra-cost (plata cazării se reţine din primul salariu direct de către firma germană)
Asigurare medicală!

CERINTE

- limba germană nivel mediu conversaţional
- îndemânare
- flexibilitate
- seriozitate
- disponibilitate de plecare cu maşina proprie (avantaj personal!)

BENEFICII OFERITE

Înafara salariului, se primeşte o diurnă de 12 Euro net pentru fiecare zi lucrătoare!

Persoanele interesate ne pot contacta la telefon:
0754059286
0749044785
0753335155
0355/429260
CV-uri direct pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.