AUGUST: Montatori panouri publicitare în Germania, 1800 - 2000 Euro NET/lună + diurnă! Fără comision! Se cere limba germană!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

FĂRĂ COMISION SAU ALTE TAXE PENTRU MEDIERE!
Salariu atractiv: 1800 - 2000 Euro NET/lună + diurnă!!!

Recrutăm muncitori care cunosc limba germană pentru instalarea şi montarea schelelor şi a panourilor publicitare, cât şi şoferi cat. C pentru conducerea unui unimog; pentru o firmă de renume din Germania.
BENEFICII:
- contract de muncă nedeterminat cu drepturi depline în Germania
- cazare asigurată contra-cost
- asigurare medicală.

NU IMPUNEM TRANSPORT! PLECĂRILE SE FAC PE CONT PROPRIU!

CERINTE

CERINŢE:
- limba germană nivel mediu conversaţional (A2)
- permis conducere cat. C (în cazul şoferilor)
- disponibilitate de a lucra la înălţime
- seriozitate şi flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.