Asistenti medicali pentru ingrijire intensiva

EuMedPersonal

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunteți în căutarea unei schimbari, o nouă provocare sau o re-intrare în asistență medicală?
Sunteti motivata, comisa, de încredere, capabil să lucreze în mod independent, au un aspect prietenos și sunt orientate spre echipa?!
Cautam perosnal pentru un serviciu independent, privat și de îngrijire de bază non-spitalicesc.

Full-time, plasarea directă.

Suntem in cautare de (m / f):
- Asistente medicale cu diploma
- Ingrijitor si asistenta de sanatate / interior
- Asistente medicale pediatrie / asistentă medicală
- Ingrijitor batrani

CERINTE

Pentru angajații străini susținem recunoașterea formării profesionale.
* angajații străini fără recunoașterea profesională germană:
- 3-4 ani de școală medicală și de cel puțin cerința de test de limbă B1.
- Pana recunoașterea formarii profesionale se lucrează într-o comunitate rezidențială ca asistent
- La fiecare 2 luni este posibila o vacanta de 7-10 zile pentru călătorie acasă.

BENEFICII OFERITE

Noi oferim:
- O posibilitate de schimbare sau re-intrare in asistenta medicala
- O echipă puternică care lucreaza impreuna si se ajuta reciproc
- Loc de munca favorizat pentru familii
- Salarizare în funcție de performanță
program de lucru flexibil, 7 + 7 + 10 ore model de lucru

Contract direct fara plata intermediara pentru Dumneavoastra!!

Așteptăm cu nerăbdare să primim cererea dumneavoastră, vă rugăm să ne trimiteți cererea dvs. (CV + referințe) prin e-mail.
Pur și simplu se aplică cu noi, chiar și proactivă.

Cautam asistenti medicali, infirmieri, ingrijitori cu diploma, in azile de batrani in Germania, nivel germana minim B1.