Asistenti Medicali- Centru de Ingrijire - Germania Bad Krozingen, Freiburg,

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatie : Orasul balnear Bad Krozingen, Freiburg,in apropierea Franței și Elveției,
Pozitii disponibile: 10
Locul de munca: Centru de Ingrijire
Salariu : 1650 Euro-1950 Euro brut/luna-pentru Asistent Medical/Infirmier fara Diploma de Recunoastere in Germania
2150 Euro-2500 Euro brut/luna-pentru Asistent Medical cu Diploma de Recunoastere in Germania
Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire,
• Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare : asigurata de angajator contra cost
• Biletul de avion este platit de candidat
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,
• Bonusuri- prime de concediu,

CERINTE

Conditii de recrutare:

Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist
Diploma care sa ateste nivelul lingvistic
Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.