Asistenta/Infirmioerá medicalá in Germania

Netjobs4u

Job expirat

RESPONSABILITATI

Germania in cea mai mare retea de aziluri de batrini cauta Asistent Medical Generalist.

CERINTE

• Candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii
• studii finalizate de asistent medical generalist-diploma , calificare
• cunoasterea limbi germane la nivel A1-A2
• conditie fizica buna
• experienta in domeniu seriozitate empatie

BENEFICII OFERITE

• Ceea ce va oferim:
contract legal cu azilul de batrini
acces la toate beneficile sociale si medicale din Germania
• Curs de limba germana cu ajutor financiar pentru a avansa cit mai repede in cunoasterea limbii.
• salariul (1750-1800 euro bruto + suplimente pina la naturalizare,)dupa naturalizare 2300-2500 euro bruto+ suplimente.
• oferim ajutor in naturalizarea diplomelor
• cazare cu ajutor financiar 200-300 euro/luna
• Posibilitate de avansare in in functii de conducere
• Loc de munca cu technologie moderna.
• contact in permanenta cu colegi care vorbesc germana ,maghiara,romana
Prezentare prin CV cu poza pass in limba germana si certificat de asistent medical generalist / pregatire echivalenta pt cei care au terminat cursul inainte de 2007.
pentru mai multe detalii legate de oferta noastra asteptam sa ne conectati prin emal d.szeifert@netjobs4u.eu si la telefonul: in limba germana+4917688487599 sau in limba románá +36302942741 .

DESCRIEREA FIRMEI

asistent medical generalist in Germania