Asistent medical - Germania - Ocazie unica

SC ROCONNECT PERSONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam asistenti medicali / asistente medicale cu diploma de absolvire pentru unul din cei mai mari angajatori din domeniul medical din Germania.
Nu se cere experienta in domeniu.
Cunostinte de limba germana constituie un avantaj.
Disponibilitate pentru a lucra in Germania pentru o perioada de minim 2 ani, in conditii de munca civilizate si cu o renumeratie pe masura muncii depuse.
Cunoasterea limbii germane constituie un avantaj.

Seriozitate, perseverenta si corectitudine sunt calitatile pe care le dorim de la candidatii nostrii.

IMPORTANT: se califica si persoanele care au examenul de absolvire in aceasta vara.

CERINTE

Diploma de Asistent Medical. Diploma de Bacaulareat.

BENEFICII OFERITE

Curs GRATUIT de limba germana
Perioada de initiere si acomodare in Germania in care suntem mereu alaturi de dvs. si in care sunteti RENUMERAT(A).
Cazare SUBVENTIONATA de noi in perioada de initiere
Recunoasterea GRATUIRA a actelor dvs.

NU se percepe absolut nici un comision de intermediere!!!
Deplasarea din Romania in Germania SE DECONTEAZA

Compania noastra este membra a grupului RoConnect, un nume de prestigiu cu o indelungata traditie in consilierea investitorilor straini si in dezvoltarea de proiecte investitionale in Romania.

Suntem de asemenea specializati in dezvoltarea de parteneriate intre companii din Germania, Austria, Elvetia si tari din Europa de Est.

RoConnect Personal are ca obiect principal de activitate recrutarea de personal, in special pentru clientii nostrii din Europa de Vest.

Ne-am propus sa practicam un alt tip de business in Romania, unul bazat pe un profesionalism desavarsit, corectitudine si calitate.

Mai multe detalii despre RoConnect puteti afla accesand site-urile noastre: www.roconnect.eu, www.personal24.ro