Necalificat vorbitor germana Aachen - 2000€ Net

RealJob Deutschland GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Necalificat vorbitor germana in Turnatorie inox in Aachen. CM german Vollzeit, salariu cu spor de industrie Metall Elektro incepand cu 14€ brut la ora. Angajator Realjob Deutschland GmbH din Bahnhofstraße 5, 70806 Kornwestheim. Rog Curriculum Vitae pe Email sau atasati in OLX, catre Dl. Staver, Personalleiter.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Orele suplimentare si de noapte se platesc cu spor de 25% . Se ofera 25 zile de concediu platite pe an. Transportul din Romania in Germania este rambursat dupa trecerea probei de munca de 1 zi.

DESCRIEREA FIRMEI

Personaldienstleistungsunternehmen von Stuttgart