Asistent medical generalist Germania

PMK Medical Care

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati generale ale unui asistent medical

CERINTE

Cerinte:
Diplomă de Asistent medical generalist - cu sau fara experienta
Nu sunt cerute cunostinte de limba germana

BENEFICII OFERITE

Oferta noastră:
- puteti face un curs de limba germana fara a renunta la locul de munca
- cautam o scoala de limba germana in apropierea dumneavoastra si organizam cursul
- platim cursul de limba
- va cautam locuinta in Germania
- salariu 2.200 - 2.400 Euro pe luna
- contract pe perioada nedeterminata
- ne ocupam de inregistrarea la primarie, cont in banca si toate demersurile necesare pentru a putea lucra in Germania
Doriti sa va inbunatatiti viata si sa va reorganizati viitorul?
Suntem alaturi de dumneavoastra!
Nu aveti un loc de munca sigur si niciodata nu va primiti salatiul la timp?
La noi este de la sineinteles si salariul vine intotdeauan punctual!
Nu aveti inca experienta?
Noi acordam tuturor o sansa!
Nu vorbiti limba germana si credeti ca nu o puteti invata?
O sa ramaneti uimiti de cat de bine puteti invata limba germana!
Atatea oferte de lucru cu promisiuni care nu sunt tinute!
Noi suntem verificati TÜF in Germania si avem un contract tarifar!
Drumul pana in Germania dureaza mai putin de 24 de ore.
Puteti lucra pe tot parcursul cursului lingvistic!
Va oferim cele mai bune conditii pentru a putea lucra in Germania!

Drumul dumneavoastra catre viitor, spre o viata mai buna pentru familia dumneavoastra!
Va este teama de acest pas? De ce?

Viitorul dumneavoastra:
Conditii mai bune de lucru!
Un salariu pe masura educatiei dumneavoastra!
Pensie asigurata!
Ajutor financiar pentru formarea educationala a copiilor dumneavoastra!
Situatia financiara a familiei dumneavoastra se va inbunatatii vazand cu ochii!

Profitati de acesta sansa si contactati-ne pentru a putea afla toate detalile! Interviurile vor avea loc in data de :
18.11 - Bucuresti
20.11 - Timisoara
23.11 - Iasi
24.11 - Oradea
25.11 - Severin
25.11 - Brasov
26.11 - Craiova
26.11 - Alba Iulia

Contact:

PMK Medical Care SRL
str. Louis Blanc nr.2, bl.I1, sc.1, ap.33, et.6, sector 1, Bucureşti
Telefon: + 40 21 233 94 86
Mobil : + 40 758 11.10.54
Mail : tmihutiu@pmk-medicalcare.com
SAU
str. Lucian Blaga, nr.14, et.2, ap.3, Timisoara
Telefon: +40 256 222 540
Mobil: +40 758 111 183
Mail: dvalcaneantiu@pmk-medicalcare.com

Toate informatiile le gasiti pe pagina noastra www.pmk-medicalcare.com

Ne bucurăm de aplicaţia dumneavoastră şi vă mulţumim pentru increderea acordată companiei noastre.

PMK MEDICAL CARE SRL, sucursala din România a companiei germane PMK MEDICAL CARE GMBH, se ocupă cu recrutarea şi plasarea forţei de muncă în Germania.
Recrutăm personal calificat din DOMENIUL MEDICAL, cu şi fără experienţă, mai exact ASISTENTE/-I MEDICALE/-I şi le oferim posibilitatea de a lucra la cele mai înalte standarde germane dar şi posibilitatea de a se dezvolta şi de a câştiga experienţă profesională în unele dintre cele mai bune spitale şi instituţii medicale din Germania.
În momentul de față, PMK Medical Care este reprezentată de unsprezece sucursale pe teritoriul Germaniei dar şi în Europa, având sucursale în Ungaria, Slovacia, Cehia, Lituania, Bulgaria şi România.