Asistent medical generalist

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Institutie specializata in ingrijirea cetatenilor seniori din Germania cauta asistenti generalisti ambulatorii sau pentru un azil de batrani.

Perioada contractului: 24 de luni de zile de la semnarea contractului de munca cu posibilitate reala de prelungire pe perioada nedeterminata.

Se ofera: Salariu lunar 1700 – 2200 Euro brut

Vor exista bonusuri si sporuri in functie de schimburile lucrate (Duminica, Noaptea si Sarbatori Legale)

Cazare si mancarea este asigurata catre angajator in primele 3 luni

Ulterior, angajatorul se va implica in obtinerea unui alt loc de cazare pentru candidat.

Program munca: 3 schimburi;
Total 39 h / saptamna
6 zile / saptamna ; 1 zi libera /saptamana

CERINTE

Permis de conducere : categoria B: minim o luna
Limba straina: Germană: Mediu
Experienta: nu este necesara.

Varsta maxima: nu exista limita de varsta

Limbi straine: Limba germana nivel B2

Alte cerinte:
- diploma in domeniul calificarii recunoscuta in UE
- obtinerea de catre candidat de la Ambasada din Romania a Certificatului de Conformitate
- atestat de limbă în copie autentificată - tradus in Germana si legalizat la notar
-permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Cazare,masa,asigurare

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.