ANGAJARM SOFERI TIR GERMANIA

SC BAWARIA PERSONNEL LEASING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte Candidati:
- Livrarea bunurilor.
- Incarcarea si descarcarea marfii.
- Pastrarea unui jurnal de bord referitor la cantitatea si tipul de marfa livrata.
- Condusul pe distante medii-mari in interiorul Germaniei numai.
- Alimentarea cu benzina, curatarea TIR-ului, si spalarea oglinzilor.
- Raportarea catre superiori a tuturor incidentelor petrecute pe drum.
- Alte sarcini cf. dispozitiilor date de catre Companie
- Companiile din strainatate detin o varietate de modele de TIR-uri, insa cel mai intalnit model pe care candidatii trebuie sa aiba experienta sunt cele cu remorca mare.

CERINTE

Permis Categoriile B,C,E, Detinerea unui Certificat A.D.R si/ sau a Certificatului de pregatire profesionala a conducatorului auto, detinerea unei diplome sau specializari relevante ar putea reprezenta un avantaj pentru a fi selectat/a.
Limba Straina Solicitata este Engleza si/sau Germana la nivel de conversatie mediu.

BENEFICII OFERITE

Oferim GRATUIT : Transport / Cazare
Bonus de Performanta la sfarsitul contractului de 6 luni
Carte de Munca in Romania + Asigurarile Sociale
FARA TAXE/COMISIOANE.

Agentie de Munca Temporara, autorizata de Ministerul Muncii prin Autorizatia Nr.0000590