Angajari fast-food Germania

Europakraft Jobs

01-09-2016 | EXPIRA LA 01-10-2016

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam personal energic si cu spirit tanar pentru clientul nostru, companie multinationala, lider in domeniul restaurantelor cu servire rapida pentru postul de ajutor bucatar, casier si personal de curatenie. Doriti sa va dezvoltati cariera in domeniul restaurantelor si sa beneficiati de un training profesional si acreditat? Alaturati-va si voi echipei! Nu se percepe comision.


CERINTE

Cerinte:
- Punctualitate, seriozitate
- Experienta la locuri de munca similare constituie avantaj
- Cunostinte de limba engleza / germana la nivel conversational constituie avantaj.


BENEFICII OFERITE

Oferta:
- Contract de Munca si Asigurare la Angajator German
- 1600€ BRUTTO (8,51 € / ora)
- Program de munca 7-8 ore/zi
- Posibilitatea prestarii de ore suplimentare
- Se poate asigura cazare contra cost (aprox 300 EURO lunar)
- Locatii ale Restaurantelor: Dresden


DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal pentru munca in strainatate.