Angajari directe firma germana pt. productie si montaj

Belutec

Job expirat

RESPONSABILITATI

-munca in echipa in productie, prelucrare metale,
alternativ
-munca in echipa de montaj
-munca la inaltime

CERINTE

-experienta in prelucrarea metalelor, lacatuserie
-utilizarea corecta a sculelor de mana
-cunostiinte de lb. germana sau engleza (nu constituie cerinta obligatorie)

BENEFICII OFERITE

-o salarizare echitabila conform legislatiei in vigoare
-o cazare adecvata
-sprijin in indeplinirea formalitatilor
-calatorii organizate in patrie
-angajare directa fara intermediere
-contracte pe termen lung

Intreprinderea Belu Tec este o companie de succes, de dimensiuni medii, care produce uși sectionale si industriale, respectiv sisteme de fațade de peste 25 de ani. Ca un producător renumit de usi industriale de înaltă calitate și de usi de garaj , precum și sisteme inovatoare de umbrire cu rabatare orizontala, suntem unul dintre cei mai importanti furnizori din industria noastră . In Lingen lucreaza până la 100 de angajați pe aproximativ 10.000 m² suprafata de producție .