Angajam sofer profesionist cu experienta pentru comunitate

SC GELA COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC GELA COM SRL este o firma cu experienta, fondata in 1993, cu un numar de peste 30 de angajati si o cifra de afaceri de peste 2 mil euro.

Cautam sofer cu experienta (minim 6 luni pe comunitate), din Cluj-Napoca sau zonele limitrofe, cazier judiciar curat, permis de conducere cateogria B, C, E.

De asemenea, pentru orice alte intrebari, ne puteti contacta pe adresa de mail sau telefonic, pentru a va puta transmite informatiile solicitate cat mai complet si clar.

Cerem si oferim seriozitate, responsabilitate si respect. Va multumim pentru intelegere.

CERINTE

Job-ul presupune deplasarea in strainatate pe o perioada de 8 saptamani, cu pauza de 12-14 zile. Costurile deplasarii sunt suportate de catre firma.

Tari tranzit: Germania, Olanda, Belgia, Franta, Elvetia, Italia, Spania. Uneori Suedia sau Anglia.

Nu se lucreaza in echipaj, fiind un singur sofer pe masina. Media km parcursi lunar este de 11.000.

BENEFICII OFERITE

Oferta (beneficii):
Venit lunar garantat 1400 Euro, + bonus in functie de numarul de km parcursi. Tot ce depaseste 10.000 km se plateste cu 0.14 Euro/km.