Angajam Receptioner cu experienta

UNDIGO UG PERSONALVERMITTLUNG

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intampina oaspetii hotelului
Ofera informatii
Efectueaza rezervari
Mediaza cu amabilitate conflictele si sa rezolve reclamatiilor clientilor
Atributii facturare, incasare, emitere documente fiscale
Respecta standardele organizationale
Promoveaza imaginea companiei pentru care lucreaza
Comunica cu celelalte departamente pentru a asigura fluxul informational.

CERINTE

Cunoastrerea temenica cel putin a doua limbi de circulatie internationala (germna,engleza)
Experienta anterioara - reprezinta un avantaj
Disponibilitatea de a lucra dupa un orar flexibil (in ture, inclusive ture de noapte)
Abilitati foarte bune de comunicare si negociere
Capacitate de a lua decizii rapide, eficiente si responsabile
Foarte bune abilitati de planificare si organizare
Disponibilitatea de a desfasura o activitate care presupune relationarea directa cu clientii

BENEFICII OFERITE

Noi oferim:
Un contract de munca permanent
Salarii tarifare atractive
Consiliere si indrumare profesionala si personala

Nu se percep taxe sau alte comisioane!

DESCRIEREA FIRMEI

Firma recrutare personal