Angajam muncitori in constructii calificati si nealificati

Goksel

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate de constructii din Augsburg,Germania,angajeaza muncitori calificati si necalificati:
-dulgheri
-zugravi
-montatori rigips
-montatori gresie si faianta
-zidari
-tencuitori

CERINTE

Cerintele postului:
-Experienta
-Seriozitate
-Punctulitate

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:

-Salariu incepand cu 900Euro in prima luna,urmand ca acesta sa fie majorat lunar in urma competentelor si seriozitatii dvs.
-Contract de munca
-Asigurare medicala
-Transport si cazare asigurate de angajator cu plata la primul salariu
-Cunostiintele de limba germana nu sunt obligatorii
-Deschiderea unui cont bancar pentru primirea salariului

Pentru informatii suplimentare ne puteti apela la nr de tel :0733899961 sau pe email: visananamaria@protonmail.com

Firma germana Goksel din orasul Augsburg angajeaza muncitori calificati si necalificati in amenajari interioare si house meister(intretinere si mentenanta cladiri)