Angajam de urgenta operatori banda

Ausarbeitung

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sortator sticle si navete

CERINTE

Profilul ideal:
- Varsta: 18 – 60 de ani
- Apt de munca
- Punctual
- Disponibil de a efectua ore suplimentare

BENEFICII OFERITE

Beneficiile angajatului:
- Salariu de 1.400 Euro in mana
- Contract individual de munca incheiat pe o perioada de 3 luni
- Posibilitate de prelungire a contractului
- Cazarea si masa asigurata GRATUIT
- Asigurare medicala/sociala
- Ore suplimentare platite in plus
- Alocatie ‘’ Kindergeld ‘’ oferita din partea statului daca aveti in intretinere copil minor
- Concediu de 21 de zile/an

Societatea noastra este lider pe piata muncii din Romania in furnizarea fortei de munca in strainatate.
Detinem cel mai mare portofoliu de angajatori din strainatate.
Asiguram contracte individuale de munca direct cu angajatorul strain in diferite domenii de munca.
Oferim GARANTIA calitaii serviciilor noastre in plasarea personalului in strainatate.