Angajam agent call center in Germania!

Maiman Express SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Responsabilitati / Realizari
Culegerea de date prin telefon

Alte informatii

Ce primeşti tu de la noi:
- Training de specialitate la inceputul proiectului si suport pe parcursul intregului proiect
- Un program flexibil, perfect adaptat orarului tau
- Plata fara intarzieri;
- Bonusuri pentru performanta si recomandari;
- Posibilitatea de a efectua stagiul de practica si obtinerea unei adeverinte/recomandari;
- Interactiune cu o echipa tanara si dinamica;
- Colaborare de lunga durata
- Experienta interesanta de lucru cu oamenii;

CERINTE

Ce vrem noi de la tine:
- Seriozitate, punctualitate şi voinţa de a o lua de la capăt în fiecare zi
- Să vrei să vii în cea mai tare echipă
- Usurinta în comunicare si exprimare;
- Abilitatea de a intra in discutie cu oamenii si de a-i antrena la dialog;
- Entuziasm, perseverenta (sa abordeze interlocutorul cu entuziasm si sa nu renunte chiar daca are refuzuri);
- Politete (sa fie amabil si rabdator cu respondentii)
-Cunoscator de limba germana

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de prestari servicii!