Amenajari interioare Germania, fara limba germana!!!

Banuta Zeiler Personalservice

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Banuta Zeiler Personalservice, specializata in recrutare de personal cu sediul in Heidenheim (Germania) cu aproape 5 ani de activitate, caracterizata de clienti prin seriozitate si profesionalism, ofera locuri de munca in amenajari interioare.

SE POATE PLECA IMEDIAT DUPA UN SCURT INTERVIU TELEFONIC FARa TAXE DE PROCESARE SAU TRADUCERE !!!
Postruri de ajutor pentru:
- tapetat
- tencuit
- sugravit

CERINTE

Cerinte obligatorii:
- limba germana constituie avantaj dar nu este o conditie
- experienta in amenajari interioare
- seriozitate si indeplinirea cerintelor functiei
- CV+ Fotografie

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- contract de munca pe perioada nedeterminata cu angajator german (fara Gewerbe sau PFA
- salariu decent (platit fara intarziere)
- posibil si avans
- 8 ore/ zi
- asigurare medicala (care nu necesita costuri pentru dvs)
- asigurare pentru pensie
- cazare asigurata
(apartamente in stare buna)

VA STAM LA DISPOZITIE SI DUPA SOSIREA IN GERMANIA PENTRU ORICE PROBLEME SAU INFORMATII !

Adresa noastra de e-Mail:
info@banuta-zeiler-personalservice.de

Pentru mai multe detalii va stam la dispozitie luni-vineri
intre orele 9.00-12.00 si 13.00-18.00 (ora Germaniei)
lebara: 0049 151 75758894 sau 1und1: 0049 152 21659789
www.banuta-zeiler-personalservice.de

Suntem o firma de recrutare de personal cu sediul in Heidenheim, Germania.
Ne desfasuram activitatea de aproape 5 ani cu succes. Fiind stabilti aici de 26 de ani, lucram dupa mentalitatea germana si seriozitatea este situata la noi in prim plan.

Lucram doar cu firme din Germania care ofera cazare si trateaza angajatii cu seriozitate.
Va putem asigura locuri de munca in mai multe domenii.