Ambalatori Fabrica Germania 1500€

Banuta Zeiler Personalservice

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ambalare marfa
- controlul produsului
- munca in 2/3 schimburi
- 8 ore/ zi
- Posibil ore suplimentare

CERINTE

Cerinte
- limba germana nivel min de conversatie
la cupluri -min 1 persoana cu nivel de conversatie
- CV+ Fotografie
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- angajare la firma germana (fara legaturi cu firme romanesti)
- contract de munca legal dupa legile germane
- salariu 1500€ brut
- cazare asigurata contra cost 250€/ lunar
- asigurare medicala
- asigurare pentru pensie
- sansa de preluare direct de fabrica- marire de salariu

Pentru mai multe detalii va stam la dispozitie luni-vineri
intre orele 9.00-12.00 si 13.00-17.00 (ora Germaniei)
lebara: 0049 151 75758894 sau 1und1: 0049 152 21659789

Suntem o firma de recrutare de personal cu sediul in Heidenheim, Germania.
Ne desfasuram activitatea de aproape 5 ani cu succes. Fiind stabilti aici de 26 de ani, lucram dupa mentalitatea germana si seriozitatea este situata la noi in prim plan.

Lucram doar cu firme din Germania care ofera cazare si trateaza angajatii cu seriozitate.
Va putem asigura locuri de munca in mai multe domenii.