Ambalator manual (m/f) -Germania

P.I.N. Personal

Job expirat

RESPONSABILITATI

Limba germană la nivel conversational - este obligatoriu (A2/B1).
Ambalator manual pentru depozit de confectii (imbracaminte de protectie/lucru), aflata
in zona de siguranta a aeroportului (vezi cerinte)

Responsabilități:
-activități generale de impachetare;
-ambalarea produselor conform metodei standardizate de ambalare semiautomata/manuala
-sortare;
-primirea mărfurilor;
-distribuirea mărfurilor;

CERINTE

Cerințe :
- CV detaliat si eventual recomandari de la locurile de munca de inainte
- cazier european/romanesc
-Seriozitate, organizare,responsabilitate, atenție la detalii;
- Mașină personală- constituie avantaj;
- Limba germană la nivel conversațional- este obligatoriu;

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
-Contract de munca in Germania
- Asigurare medicala
- Concediu platit
- Cazarea: asigurată, plătită de beneficiar (-252 € pe Lună)
- Castig: 9,23 € brut/ora + 16 net/ zi lucratoare

DESCRIEREA FIRMEI

Ein Unternehmen der SK Business Group GmbH
In Kooperation mit R.U.N | E.M.C | IKTUO.

"www.globologo.com - be a social traveller, not a tourist!"