Agenti vanzari cosmetice Mall-uri Anglia/Germania

STUDLINE SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Una dintre cele mai de succes companii de vanzari cosmetice de pe piata britanica selecteaza persoane pentru postul de agent de vanzari in cadrul celor mai de prestigiu SHOPPING CENTRES din Anglia si Germania.

CERINTE

Cerinte:
- fete/baieti/cupluri, tineri
- nu se cere experienta;
- nu se cere calificare;
- se cer cunostinte bune de limba engleza (abilitate de comunicare);
- personalitate prietenoasa si devotament in munca;
- dorinta de castig foarte mare, incredere in fortele proprii, dorinta de a-si insusi tehnicile de vanzare propuse de companie.

BENEFICII OFERITE

- 1000 lire minimum garantat + comision din vanzari
- plecari rapide!

STUDLINE SRL cu punctul de lucru in municipiul Galati, este agentie de recrutare si plasare a fortei de munca din Romania in strainatate, mai ales in tari precum Anglia, Germania, Italia, Spania, Olanda, Grecia, Cipru, Emiratele Arabe Unite etc.

Studline este acreditata de catre Ministerul Muncii prin Inspectoratul Teritorial de Munca Galati sub nr.52/2014, aflandu-se sub incidenta legii 156/2000 privind protectia cetatenilor romani care lucreaza in strainatate.

PROGRAME DE MUNCA

1. Manipulanti marfa ANGLIA (IN DEPOZITE MODERNE)

2. Personal hotelier ANGLIA, GRECIA, CIPRU, ITALIA

3. Ingrijire copii ANGLIA

4. Ingrijire varstnici ANGLIA, ITALIA

5. Vanzatori MALL in ANGLIA

6. Soferi C, E in OLANDA, GERMANIA, BELGIA

7. Personal FAST-FOOD in GERMANIA

8. Bucatari/ajutori bucatari ANGLIA