Agenti vanzari cosmetice Mall-uri Anglia/Germania

STUDLINE SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Una dintre cele mai de succes companii de vanzari cosmetice de pe piata britanica selecteaza persoane pentru postul de agent de vanzari in cadrul celor mai de prestigiu SHOPPING CENTRES din Anglia si Germania.

CERINTE

Cerinte:

- fete/baieti/cupluri, tineri
- nu se cere experienta;
- nu se cere calificare;
- se cer cunostiinte bune de limba engleza (abilitate de comunicare);
- personalitate prietenoasa si devotament in munca;
- dorinta de castig foarte mare, incredere in fortele proprii, dorinta de a-si insusi tehnicile de vanzare propuse de companie.

BENEFICII OFERITE

- 1000 lire minimum garantat
- plecari rapide!

SC STUDLINE SRL cu punctul de lucru in municipiul Galati, are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca din Romania in strainatate, mai ales in tari precum Anglia, Germania, Italia, Spania, Olanda, Grecia, Cipru, Emiratele Arabe Unite, etc.
Profesionalismul si operativitatea serviciilor furnizate de catre echipa noastra va pot oferi, in cel mai scurt timp, un contract de munca in strainatate in concordanta cu aspiratiile si pregatirea dumneavoastra profesionala. Suntem flexibili in alegerea modului de plata a comisionului de mediere, clientii nostri pot alege varianta de plata a acestuia in totaliatate, dupa prima luna de contract.