Agent logistica,Expeditioner international,Gestionar vorbitor de lb.germana,poloneza,spaniola,maghiara

NKO INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania recruteaza personal cu experienta in transporturi multimodale pentru punctele de lucru: Germania, Spania,Polonia,Ungaria, Bucuresti,Ilfov, Deva,Oradea si Piatra Neamt.
Se ofera pachet salarial motivant pentru urmatoarele posturi disponibile:
1. Declarant vamal-pentru implementarea noilor proiecte din cadrul firmei-BUCURESTI
2. Agent logistica-pentru transporturile rutiere de marfuri/depozitare/distributie
3. Agent transporturi (expeditioner)-pentru transporturile interne si internationale in regim FTL si LTL, ADR si non-ADR, agabaritice.
4. Agent marketing-cu portofoliu si cunostinte.
5. Personal cu sau fara experienta in transporturi, dar cu experienta in campul muncii-cunoscatori de limbi straine la nivel avansat (germana, poloneza, turca, bulgara, maghiara, italiana,spaniola,engleza etc).
6. Gestionar-pentru punctul de lucru din Piatra Neamt. Este necesar atestat de motostivuitor.
7. Gestionar - pentru punct lucru Germania,Spania si Polonia , lb.germana ,spaniola sau poloneza si atestat motostivuitor.
8. Secretara-pentru punctul de lucru Oradea,experienta arhivare,cunostinte intocmire documente CMR, prioritate persoane care au lucrat in transporturi.

C.V.-urile se trimit la adresa de mail: nistor.gabriela@nkointernational.ro

CERINTE

Seriozitate si implicare

BENEFICII OFERITE

Pentru Strainatate se ofera pachet salarial : cazare,transport si salariu.

Suntem o companie specializata in transporturi rutiere de marfuri intern si international, va putem pune la dispozitie camioane de toate tipurile, camioane de 20 t, camionete de 7.5t, sprintere de 3.5 t, trailere si agabaritice.

De asemenea va putem pune la dispozitie camioane cu temperatura cotrolata si camioane ce pot transporta marfa ADR.

Va putem asigura transportul complet cat si in regim de grupaj.
Avem puncte deschise in Deva,Piatra Neamt si Stefanestii de Jos.