Abator de pui

Personal Werk

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locuri de munca in Germania in Abator pentru persoanele interesate .

Cautam personal necalificat pentru sortarea carnii ambalarea in caserole si etichetarea acestora si Personal Calificat pentru transarea si taierea carnii

Posturi disponibile pentru femei, barbati si cupluri. Nu necesita experienta in domeniu doar personalului calificat in transarea/taierea de carne. Salar brut/ora 9,23€

Orele suplimentare sunt platite cu +25%

In cadrul abatorului se intocmeste un cont de ore in valoare de 100 de ore suplimentare care trebuie atinse odata la 2 luni

Ziua de salar in data de 15 ale lunii

Pe cont bancar

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Cazarea asigurata contra cost in valoare de 250 €/luna.(se opreste direct din salar)

Transport asigurat contra cost in valoare de 125€/luna

Contract de munca direct cu angajatorul

Contract de munca pe perioada determinata de 9 luni cu posibilitate de prelungire pana la 1 an si 6 luni

FARA TAXE SI COMISIOANE

Jobs in Strainatate, Angajatori din europa pun la dispoziţie, prin intermediul Firmei Personal-Werk România, pun la dispozitie multe locuri de muncă pentru Femei, Barbati si Cupluri 100% Fara Comision si fara Taxe de mediere, cautam personal pentru urmatoarele domenii: Logistica, Soferi profesionisti, Electricieni in industria fabricilor si santiere, Sudori, Lacatus, Farica de carme(Pui, Vita, Porc...etc.)cu contract de munca pe perioada nedeterminata si semnat direct cu angajatorul oferim cazare ptr Dvs. contra cost.

Cautati o firma serioasa pentru joburi in strainatate atunci va stam la dispozitie Dvs. ca si firma Germana pentru un vitor mai bun. Petru toate informatiie pe care doriti nu va sfiiti sa ne contactati pentru a va oferi un vitor mai bun in Cariera dvs sau sa ne trimiteti CV-ul dvs. la adresa de email. Va stam la dispozitie telefonic in urmatoarele limbi : Germana, Spaniola, Engleza, si Romana.