Muncitori constructii pentru izolatii si placari exterioare,Locatie : Tuttlingen

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Muncitori constructii pentru izolatii si placari exterioare
Tara : Germania

Locatie : Tuttlingen
Pozitii disponibile: 6
Locul de munca: Companie privata
Salariu : 11,25 EUR brut/ora+ Sporuri de fidelitate, in cazul in care lucrarile au fost executat inainte de timpul prestabilit
Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire,
• Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare : asigurata de angajator,
• Costul transportului este suportat de candidat,
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,

CERINTE

Conditii de recrutare:

• Diploma de calificare
• Experienta in izolatii interioare si exterioare
• Experienta in domeniul constructiilor in Spania sau Italia constituie un avantaj
• Constituie avantaj cunoasterea limbii germane
• Reprezinta un avantaj detinerea permisului de conducere

Ce trebuie sa faceti???
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba romana sau in limba germana completat, si o poza cu dvs.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal