10 MAI: Stivuitoristi pe stivuitor electric in Germania, 10 Eur brut/oră, contract legal + drepturi depline! Fara comision sau taxe de mediere!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

LOCURI DISPONIBILE URGENT PENTRU 10 MAI ÎN GERMANIA!
Căutăm urgent stivuitorişti sau muncitori necalificaţi cu experienţă pe stivuitor electric pentru un depozit de marfă din zona Baden-Wurttemberg a Germaniei.

Beneficiile dumneavoastră:
- loc de muncă sigur şi stabil;
- contract de muncă legal pe termen nelimitat direct cu angajator german
- drepturi depline în Germania
- salarizare: 10 Euro BRUT/oră
- cazare asigurată contra-cost la pensiuni
- asigurare medicală.

Vă rugăm să ataşaţi CV-urile dumneavoastră în mesaj sau să ne contactaţi la telefon: 0754059286; 0749044785; 0753335155 SAU 0355/429260 pentru mai multe detalii!
E-mail: personal.interavant@yahoo.com

CERINTE

Se cere:
- cunoaşterea limbii germane la nivel mediu de conversaţie (A2 - B1);
- experienţă pe stivuitor electric;
- îndemânare şi flexibilitate
- disponibilitatea de plecare cu autoturism propriu constituie avantaj personal!

BENEFICII OFERITE

FĂRĂ COMISION!
NU PERCEPEM NICI UN FEL DE TAXE PENTRU MEDIERE SAU PLĂTIREA ALTOR COSTURI!
Plecările se realizează pe cont propriu! NU impunem transport din România către Germania!

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.