10 APRILIE: Căutăm 2 rigipsari pt Germania! Contract legal,12 E/oră + diurnă, fără comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU PERCEPEM TAXE DE MEDIERE!
COMISION ZERO!
LOCURI DISPONIBILE IMEDIAT!!!

Avem nevoie de încă 2 rigipsari cu bună experienţă în domeniu pentru o firmă direct angajatoare din Germania.
Contractul de muncă se semnează pe termen de 2 luni cu posibilitate de prelungire şi drepturi în Germania;
Salariu: 12 Euro brut/oră + 8 Euro net diurnă/zi lucrătoare;
Cazare asigurată contra-cost;
Asigurare medicală.

CERINTE

Se cere:
- experienţă bogată în domeniu
- calificarea constituie un avantaj
- limba germană - avantaj!

Pentru mai multe detalii, vă stăm la dispoziţie la telefon:
0749044785
0754059286
0753335155
0355/429260

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.