3 Locuri disponibile pentru muncitori necalificaţi într-o fabrică de metale din zona Freiburg! Contract nedeterminat!Fără comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

3 Locuri disponibile imediat pentru muncitori necalificaţi la montajul pieselor din metal (industria auto) în zona Freiburg, Germania! Se lucrează doar pe schimbul 1 şi 2.
Se oferă:
- loc de muncă sigur şi stabil
- contract de muncă nedeterminat
- drepturi depline în Germania
- salarizare: 9,23 Euro brut/oră
- cazare (contra-cost)
- asigurare medicală.
CERINŢE:
- limba germană nivel mediu conversaţional (40%)
- îndemânare şi flexibilitate
- seriozitate.
PLECĂRILE SE REALIZEAZĂ PE CONT PROPRIU!

FĂRĂ COMISION! NU PERCEPEM TAXE PENTRU MEDIERE!

Detalii la telefon: 0754059286, 0749044785 sau 0355/429260.
Aşteptăm cu interes CV-urile dvs pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com

CERINTE

CERINŢE:
- seriozitate
- permis conducere cat. B - avantaj personal!

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.