IUNIE: Muncitori la cules de fructe in Germania cu 6 euro net/ora,cazare+masă gratis!Comision zero!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutăm MUNCITORI (bărbaţi/femei) interesaţi de un contract de muncă pe sezon in Germania, cu experiență în agricultură la culesul fructelor de sezon: capsuni,zmeura,mure,coacaze

Zero comision la plecare!

*Nu impunem transport! Plecările se fac pe cont propriu!

Beneficii
- contract de muncă intre 4 si 8 saptamani direct cu angajator german,cu contract de munca de sezon;
- salarizare: 6 euro net
-se lucrează de luni până sâmbătă între 8-10 ore
- cazare asigurată
- asigurare medicală.

CERINTE

Cerințe:

- experiență în a lucra la fructe de sezon
- disponibilitate imediată pentru plecare!

Puteţi ataşa CV-urile dumneavoastră direct pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com
Cei interesați ne pot contacta la unul din nr de telefon: 0749044785, 0355/429260 sau 0754059286.

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.