MARTIE: Comisioneri la un depozit de marfa din Germania, fără comision! 11 Eur brut/oră şi contract german nedeterminat!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avem nevoie urgent de încă 3 comisioneri sau motostivuitorişti pentru un depozit de marfă din zona Baden-Wurttemberg, Germania!
SE OFERĂ: contract de muncă german/nedeterminat cu drepturi depline în Germania!
Salariu: 11 Euro brut/oră
CONDIŢIE OBLIGATORIE: cunoaşterea limbii germane la nivel conversaţional (40%).

Fără comision! Nu percepem taxe de mediere!

CERINTE

- limba germană nivel mediu conversaţional
- experienţă de folosire a stivuitorului electric sau a motostivuitorului
- flexibilitate
- disponibilitate de plecare în luna martie

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.