27 AUGUST, Ziua Recrutării la Timişoara! Recrutare directă cu firma germană! Hai şi tu! Fără taxe!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

!!! 27 AUGUST !!!
Firma germana (colaboratoare) vine inca o data la Timisoara in intampinarea candidatilor interesati de un loc de munca in Germania. Hai şi tu, NU te costă nimic!

'’Recruiting day’’ sau ’’Ziua recrutării’’ este o activitate de recrutare de personal din partea unei firmei germane colaboratoare, ce se va desfăşura la data de 27 AUGUST, în Timişoara.

Această recrutare de personal se face pentru următoarele posturi:
- Instalator termic/sanitar
- Electrician construcţii
- Zugrav
- Operator CNC Strung/Freză
- Montator de mobilă

Cerinţele firmei germane:
- Cunoştinte de limbă germană nivel conversaţional (minim A2) OBLIGATORIU!
- Vârsta maximă: 50 de ani
- Permis de conducere
- Disponibilitate imediată.

Beneficiile dumneavoastră :
- locuri de muncă stabile şi sigure
- contracte de muncă legale
- drepturi depline în Germania în conformitate cu legea în vigoare (inclusiv dreptul la alocaţie pentru copii minori/studenţi şi dreptul la o locuinţă/chirie proprie în Germania, dreptul la pensie după 5 ani şi dreptul la concedii legale)
- salarii atractive
- cazare gratuită
- asigurare medicală

Pentru toti cei interesaţi vă informăm că la faţa locului se va susţine un interviu în limba germană şi se va semna imediat un contract pentru un loc de muncă în Germania.
AVANTAJ!
NU se vor percepe niciun fel de comisioane!!!

Mai multe info la telefon: 0754059286, 0749044785 sau 0355429260
Email: personal.interavant@yahoo.com

CERINTE

- Disponibilitate imediată

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.