01 IULIE: Şofer macara în Georgia, cu limba engleză! Fără comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nu percepem nici un fel de taxe pentru mediere!
Comision zero!
Dată de începere: 01 iulie 2017.

Căutăm un şofer cu experienţă de minim 3 ani pe macara care să cunoască limba engleză la nivel mediu de conversaţie!
Angajarea se face direct cu firma din Austria şi se lucrează în Georgia pentru 6 luni!
SE OFERĂ:
Contract de muncă legal cu drepturi depline;
Cazare asigurată GRATUIT de către angajator;
Asigurare medicală;
Transportul către locul de muncă se face cu avionul şi este asigurat gratuit de către angajator;
Salariu atractiv! Se stabileşte la interviul cu angajatorul în funcţie de experienţa şi aptitudinile şoferului!

CERINTE

CERINŢE:
- limba engleză nivel mediu conversaţional
- experienţă pe macara (minim 3 ani)
- permis de conducere/atestat pentru macara

Rugăm seriozitate!

Cei interesaţi pot trimite CV-uri pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com

Info suplimentare:
0754059286
0749044785
0355/429260

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.