Web developer / web designer

Imagine Plus

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea proiectelor din mediul online apartinand companiei si clientilor din portofoliul acesteia.

CERINTE

- HTML + CSS
- Jquery si alte framework-uri Javascript
- S.E.O. (search engine optimization)
- PHP + MySql
- CMS ( Worpress, Drupal, Joomla, Prestashop, Magento)
- Corel, Photoshop, After Effects.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, functie de realizari;
- lucru intr-o echipa tanara si bine inchegata;
- atmosfera de lucru placuta;
- program de lucru flexibil;
- oportunitatea de a deveni parteneri ai companiei pe proiectele online dezvoltate de aceasta;
- oportunitatea de a participa la programele de dezvoltare personala in care compania este membra;

Imagine Plus este agentie de webdesign, creatie publicitara si service IT, unic partener zonal al IMO Advertising Group, a carei misiune este de a dezvolta proiecte web, de creatie publicitara si IT in scopul de a ajuta companiile romanesti in directia cresterii, eficientizarii si vizibilitatii lor atat pe piata interna cat si pe piata internationala.