VANZATOARE MAGAZIN VESTIMENTAR

S.C Andre Mishy Consulting S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- principala sarcina este promovarea produselor din magazin
-incasarea contarvalorii produselor vandute si intocmirea documentelor aferente
-receptia cantitativa si calitativa a marfurilor primite si intocmirea documentelor specifice
-pregatirea si mercantizarea produselor
-asigurarea conditiilor de curatenie
-mentinerea in stare buna de functionare a echipamentelor si dotarilor aferente

CERINTE

-multa seriozitate si orientare catre rezultate
-capacitati bune de comunicare
-varsta minima 20 ani
-experienta in domeniu
-cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

-conditii legale de angajare
-salarizare competitiva in functie de rezultate
-mediu de lucru placut si dinamic
Cei interesati pot trimite CV-ul insotit de fotografie recenta la adresa de e-mail andre_mishy@yahoo.ro , doar persoanele selectate vor fi invitate la interviu.

S.C Andre Mishy Consulting S.R.L este o companie care are ca domeniu de activitate consultanta in management si distributie de articole textile in cadrul a doua reprezentante de profil.