Specialist protectia mediului

tqcr

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- Verificare rapoarte de monitorizare emisii de gaze cu efect de sera
- Elaborare studii de mediu
- Consultanta in proiectele care vizeaza Amprenta de carbon

CERINTE

Profilul candidatului
- Absolvent studii superioare tehnice (chimie, ingineria mediului, energetica reprezinta un avantaj)
- Experienta in domeniul Protectia Mediului.
- Experienta in elaborarea studiilor de mediu reprezinta un real avantaj
- Operare PC
Competente
- Persoana organizata, cu capacitate de sintetizare a unui volum mare de date si informatii
- Persoana dispusa la deplasari frecvente in tara
- Persoana care sa dovedeasca capacitatea de a lucra cu termene limita
- Abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa, prime de performanta
- telefon, laptop si masina de serviciu

Descrierea companiei
TQ Consultanta SRL este lider national in domeniul verificarii rapoarte de monitorizare emisii de gaze cu efect de sera pentru instalatii si aviatie si un important furnizor de servicii de consultanta de mediu pentru companii din tara.