SALES CONSULTANT

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si distributia produselor financiare din portofoliu;
Prospectarea pietei in vederea identificarii potentialilor clienti;
Oferirea de consultanta catre clienti, si incheierea de contracte;
Realizarea obiectivelor de vanzari;
Participarea la programele de training

CERINTE

Relationezi si comunici foarte bine cu potentialii clienti;
Dezvolti parteneriate de lunga durata cu clientii;
Stii sa imbini lucrul de echipa cu atingerea obiectivelor individuale;
Iti place sa imbini activitatea de teren cu cea de birou;
Esti o persoana sociabila, serioasa, dinamica, motivata de rezultate
Experienta in vanzari de produse financiare constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Venituri atractive;
Training gratuit si suport managerial deosebit,atmosfera relaxata, program de lucru flexibil;
Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul companiei lider de piata in domeniul in care activeaza;
Trepte de cariera;
Telefon serviciu