SALES CONSULTING

NEXLOC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana dinamica, sociabila si dornica sa lucrezi intr-o echipa tanara?
Cautam colegi cu o disponibilitate de munca pe termen lung care sa accepte provocarea de a promova si a vinde serviciile companiei, sa mareasca portofoliul actual de clienti si sa se implice activ in realizarea obiectivelor de vanzari.

CERINTE

Te asteptam sa te alaturi echipei noastre daca indeplinesti urmatoarele Cerinte:

• Ai abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
• O atitudine pozitiva combinata cu putere de convingere;
• Retii cu usurinta date si caracteristici tehnice;
• Cunoaşterea unei limbi străine (engleza la nivel avansat);
• Experienta in vanzari de peste 3 ani;
• Un avantaj in plus il reprezinta cursurile si calificarile in vanzari, sau experienta in domeniul IT/WEB.
• Disponibilitate la program prelungit;
• Cunoașterea procesului de vânzare –cumpărare;
• Persoană creativă, dinamică, orientată către rezultat.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
Iti oferim in schimb posibilitatea de a lucra cu o echipa tanara, un mediu competitiv si un salariu atractiv corelat cu performanta.
Daca doresti sa lucrezi intr-o companie profesionista cu sanse reale de a creste profesional in conformitate cu performantele tale, convinge-ne ca esti persoana de care avem nevoie si aplica pentru postul de SALES ACCOUNT MANAGER. (contact@nexloc.ro sau leicasorela@thecon.ro)

Misiunea noastră este să întrecem nivelul așteptărilor clienților prin livrarea de servicii de calitate și personalizarea nevoilor acestora, adaptate cerințelor pieței și ultimelor tehnologii în materie de Web Design, SEO, Adwords și Social Media.