Reprezentant Vanzari

Hegemon Distribution S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hegemon Distribution - firma de distributie regionala (Galati , Braila si Tulcea) care comercializeaza electrice, papetarie, produse de uz casnic si, cosmetice – angajeaza Agent de vanzari.

Responsabilitati:

• Administrarea şi dezvoltarea clientilor din zona de responsabilitate;

• Analiza pieţei pentru identificare de noi clienti si noi oportunităţi de vânzare;

• Realizarea targetului de vânzări pentru zona de responsabilitate

• Managementul debitelor si al termenelor de plată

• Colectarea informaţiei din piaţă si raportare activitati

CERINTE

Cerintele postului:

- cel putin 2 ani experienta in vanzari / distributie

- abilitati de vanzare persuasiva si de negociere;

- capacitate de planificare si organizare;

- atitudine pozitiva, comunicare eficienta

- proactivitate, orientare catre rezultat;

- permis auto categoria B.

BENEFICII OFERITE

Oferim salariu motivat in functie de performanta, bonusuri, masina de serviciu.

Firma de distributie ce comercializeaza o gama diversificata de produse cosmetice,papetarie si uz casnic.