Reprezentant Vânzări Directe

BAMEN SERVICES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor și serviciilor companiei către clienții existenți și potențiali;
- Vânzarea soluțiilor, serviciilor și produselor companiei pentru realizarea țintelor propuse;
- Consilierea clienților înainte și după vânzare;
- Întocmirea ofertelor comerciale și economice;

CERINTE

- Experiență în vânzarea echipamentelor HVAC (Ventilație și Climatizare, Aer Condiționat și Încălzire);
- Abilitați de comunicare, vânzare și negociere;
- Înclinare către îndeplinirea obiectivelor propuse;
- Sociabilitate, atitudine pozitiva și optimista, incredere, inițiativă și perseverența;
- Cunoștințe operate PC;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Venituri în funcție de realizări;
- Lucru într-o companie dinamica și flexibila;
- Cursuri de specialitate și pregătire continua;
- Posibilitatea de avansare în cadrul companie;

SC BAMEN SERVICES SRL este furnizor de produse și soluții în domeniul instalațiilor de ventilație, climatizare, aer condiționat și încălzire -- HVAC